Man at work G4S

Personal procesare numerar

Descrierea postului:

- Verificator de Valori - responsabil cu gestionarea sacilor cu valori;

- Operator Introducere, Validare si Prelucrare Date - raspunde de introducerea datelor in sistemul informatic;

- Verificator de Bani - raspunde de numararea, verificarea integritatii, a capacitatii de circulatie si autencitatii banilor.

Cerinte:

- studii medii;

- cunostinte de operare PC – reprezinta un avantaj;

- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, rezistenta la stress;

- persoana dinamica, responsabila;

- disponibilitate pentru program de noapte.

Beneficii:

- oferta salariala motivanta;

- spor de week-end, spor de noapte, plata orelor suplimentare, tichete de masa;

- training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;

- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Contactati-ne

Resurse umane